درب مدرن درب ضدسرقت مدرن ضد سرقت مدرن غرب تهران سعادت آباد شهرک غرب صادقیه مرزداران ونک میرداماد ضد سرقت مرکز تهران درب با کیفیت

درب های ضد سرقت مدرن درب پایتخت
یکی از عوامل مهم در انتخاب درب سبک در نظر گرفته شده در طراحی ساختمان و یا دکوراسیون داخلی واحد ها می باشد. در معماری درب مدرن تاکید بر روی فرم است و تزئینات، سازه و مصالح کمتر مورد توجه می باشند.همچنین استفاده‌ی بهینه از فضا و به کارگیری منطق بسیار با اهمیت است. تاریخچه ی پیدایش ساختمان های مدرن در ایالات متحده از اوایل سال‌های ۱۹۳۰ می باشد.

نوآوری‌ها، آزمایش و تفکر درمورد نحوه ی زندگی انسان و استفاده از محیط‌های مصنوع ، چه ساختمان‌ها وچه محوطه‌سازی، از نشانه های طراحی مدرن است. در ایران نیز مقدمات طراحی های مدرن از زمان قاجار شروع شد و در این دوره طراحی های نوآورانه‌ و جسورانه‌ای معرفی شدند و تحولات مدرن در معماری ایرانی به وجود آمدند. بدین ترتیب در اوایل قرن بیستم پس از جنگ جهانی اول معماری مدرن ایرانی آغاز شد. اصول معماری سبک‌های مدرنیست با ظهور آثار معمارانی آغاز شد که در خارج از کشور تحصیل کرده بودند.
طراحی مدرن اغلب توسط فرم‌های هندسی ساده و تاکید بر روی طرح و نقشه هستند و مکان و عملکرد طرح نیز بسیار با اهمیت است. به طور مثال معمار برجسته فرانک لوید رایت از طرح زمین به گونه ای استفاده نمود که بر روی طراحی و نقشه ساختمان تاثیر بگذارد. از مشخصه‌های فیزیکی محل اجرای طرح به عنوان نقطه‌ی شروع جهت برقراری ارتباط بین فضای درون و برون استفاده شده لست. یکی از ویژگی های برجسته طراحی های مدرن سادگی در طراحی و فرم است و به جای دکوراسیون و جزیئات، ‌تمرکز بر روی فضا به عنوان یک کل مطرح است. در واقع رویکرد اصلی طراحی مدرن، پاکیزگی،‌ توجه به عملکرد طرح و سادگی در طراحی است. با گسترش معماری مدرن طراحی درب های ضد سرقت نیز سمت و سوی مدرنیته گرفت.
در این میان در ایران درب پایتخت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضدسرقت با برخورداری از تیم طراحی مجرب تمامی تحولات دنیای معماری و طراحی را پیوسته مورد بررسی قرار می دهد. بدین ترتیب درب پایتخت به صورتی همگام سعی در انطباق محصولات خود با پیشرفت های دنیای معماری دارد و در نتیجه ی این تلاش ها در حال حاضر به عنوان اولین شرکت در ایران قابلیت تولید مدرن ترین درب های ضد سرقت و ضد دیلم را دارد.
از آنجائیکه درب ورودی مهم ترین نقطه ی واحدها است، اولین چیزی که افراد با آن مواجه می شوند درب واحد شما است و مسلما ظاهر آن بر ذهنیت مراحعه کننده نسبت به داخل واحد بسیار اثرگزار است.

 

دسته های جدید از درب های مدرن درب پایتخت نیز با رویکرد طراحی خنثی، ترکیب پنل های چوبی و جزئیات سیاه در درب ها، درب هایی با ظاهری بافته که تضاد مناسبی با متریال هایی مانند فولاد و بتن فراهم کند، در پی افزایش جلوه ی درب ها می باشد.علاوه بر این استفاده از پنل های حاشیه ای نیز از جمله شاخص های اصلی درب های ورودی و لابی طراحی شده توسط این مجموعه می باشد که برای درب های ورودی ظاهری مهیج ایجاد میکند و زیبایی ظاهری قابل توجه و موثری را برای بیننده ایجاد می کند. بدین ترتیب با توجه به موارد ذکر شده درب پایتخت با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری همواره در حال دگرگونی محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از کاربران و مصرف کنندگان درب های ضدسرقت و داخلی می باشد.

نمونه های جدید درب های مدرن درب پایتخت در طیف رنگ های مختلف با طزح های مختلف برای ارائه به شما مشتریان عزیز را میتوانید با مراجعه حصوری به نمایشگاه مرکزی و یا در سایت درب پایتخت مشاهده بفرمایید.

برای راهنمایی خزید درب ضدسرقت مدرن میتوانید با مشاوره از متخصصین درب پایتخت بهترین خرید خود را تجربه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *